Sok nyugdíjas veszíti el az automatikus emelést, mutatjuk, kik az érintettek!
Komoly változások lépnek életbe 2019. január 1-jétől a nyugdíj melletti munkavégzés terén, mivel a jövőben nem lesz biztosított a Munka Törvénykönyve szerint munkaviszonyban álló saját jogú nyugdíjas. Elveszik az automatikus 0,5 százalékos emelés, viszont szinte minden adóterhet levesznek a dolgozó idősek keresetéről - vette számban közleményében a Nexon bér- és humánügyviteli szolgáltató a változásokat.




