Betonkeverőben készítették a gyrost egy üzemben
Betonkeverőben készítették a gyrost egy illegális Pest megyei üzemben, ahol több mint huszonkét tonna terméket foglaltak le - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). (Képünk illusztráció.)




