Újra nagyon rossz fénybe került Magyarország
Több ezer menekült rekedt a magyar-szerb határon, csak a nőknek és a gyerekeknek van esélyük bejutni valamelyik túlzsúfolt menekülttáborba, a férfiak elhagyott, fűtetlen raktárakban próbálják átvészelni a telet - tudósítanak külföldi hírportálok.




