BUX 139975.36 0,25 %
OTP 45940 -0,07 %
header

betegellátás

09.
14.
12:44

Elégtelent kapott az egészségügyi államtitkárság

Panaszáradattal kezdődött Balatonfüreden az Országos Járóbeteg Szakellátási konferencia. A humánerőforráshiány és az alacsony bérek mellett a kommunikáció erősítését is elvárják a szakdolgozók az egészségügyi kormányzattól. Kiderült az is, hogy a kórházi adósság tovább nőtt és már meghaladja a 43 milliárd forintot. Elutasítja a szakma a szakrendelők centralizálásával kapcsolatos kormányzati terveket is.

Szerző(k):
Koncsek Rita