BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

betegellátás

11.
07.
09:24

Szíjjártó: még mutyiországban sincs helye a hálapénznek

A magyar egészségügy szétesett, a betegek kiszolgáltatottságuk miatt próbálnak még mindig a hálapénz segítségével előnyökhöz jutni, mondta egy lapinterjúban a Magyar Orvosi Kamara (MOK) Győr-Moson-Sopron megyei elnöke Szíjjártó László. Úgy véli, bár az orvosok húsz százaléka még mindig elfogadja a borítékot, ahhoz, hogy a paraszolvencia eltűnjön a betegeket is edukálni kell.

Szerző(k):
Koncsek Rita