Pénzeső hullik a rendelőkre
Az alapellátásban dolgozó háziorvosok és a praxisközösségek 25 milliárd forintból fejleszthetik eszközparkjukat. Az európai uniós forrásból több mint 60 féle eszközt szerezhetnek be a rendelők. Az NNK szerint a modern eszközök biztosításával a szakellátás is tehermentesíthető.




