Annyira kevés az orvos, hogy csökkentik az ellátást az Uzsoki tüdőgyógyászatán
A tüdőgyógyászati osztály kapacitásainak szélsőséges beszűkülése miatt 34-ből 20 ágyat december 1-jétől szüneteltetnek – írta Tóth Ferenc orvosigazgató a fővárosi Uzsoki Utcai Kórház nevében a Nemzeti Népegészségügyi Központnak. A változásról Kunetz Zsombor orvos számolt be közösségi oldalán.




