Jól kezdte a hetet a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 25,03 pontos emelkedéssel, 46 032,14 ponton nyitott hétfőn, a pénteki záró értékéhez képest 0,05 százalékkal erősödött.
Jól kezdte a hetet a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 25,03 pontos emelkedéssel, 46 032,14 ponton nyitott hétfőn, a pénteki záró értékéhez képest 0,05 százalékkal erősödött.
Örültek Budapesten a német inflációs adatnak
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 53,19 pontos, 0,12 százalékos emelkedéssel 45 936,46 ponton zárt csütörtökön.
A bankszektor köszöni, jól van, állja a válságot
A járvány majd a háború okozta válság szerencsére nem viselte meg a hazai és a régiós bankszektort, persze ha elhúzódik az inflációs időszak, még lehetnek gondok. A régióban aktív a bankpiac, zajlik a konszolidáció, sok ügylet zajlik, és ebben kiemelkedő az OTP.
Pocsék hete volt a pesti tőzsdének
Növekvő forgalomban csökkent a héten a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 45 396,33 ponton zárt pénteken, ami 1249,08 ponttal, 2,68 százalékkal alacsonyabb, mint egy héttel korábban. A részvénypiac heti forgalma 55,39 milliárd forint volt az előző heti 38,95 milliárd forint után, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengüléssel fejezték be a hetet.
Minden vezető részvény esett pénteken
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 246,96 pontos, 0,54 százalékos csökkenéssel, 45 396,33 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 5,4 milliárd forint volt, a vezető részvények csökkentek az előző napi záráshoz képest.