Nagypéntek előtt is fickándozott a forint
Emelkedett a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben csütörtökön késő délután a bankközi devizapiacon reggelhez képest.
Nagypéntek előtt is fickándozott a forint
Emelkedett a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben csütörtökön késő délután a bankközi devizapiacon reggelhez képest.
Kiderült, mennyi pénz jön az OTP-től
Az OTP Bank az április 28-i éves közgyűlésén részvényenkénti 300 forint osztalék kifizetésére tesz javaslatot.
Kiderült, mennyi osztalékot javasol a Mol
A Mol Nyrt. igazgatóságának javaslata szerint az egy részvényre jutó alap osztalék mértékét a tavalyi 100 forintról mintegy 150 forintra növelnék, ezen felül további mintegy 200 forint rendkívüli osztalékot javasolnak részvényenként.
A Mol és a Telekom húzta magával a pesti tőzsdét
Csökkenő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 42 318,34 ponton zárt pénteken, 1,19 százalékkal magasabban, mint egy héttel korábban. A részvénypiac heti forgalma 34,13 milliárd forint volt az előző heti 46,88 milliárd forint után, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek.
Szárnyal a Mol, az OTP viszont lejtőre került
Emelkedéssel zárt a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe. A Mol húzta fel a BUX-ot, illetve egy kivétellel minden vezető részvény erősödött.