Az OTP húzta le a BUX-ot
A kereskedési napot értékelve a budapesti tőzsdén alulteljesítettek a részvények.
Az OTP húzta le a BUX-ot
A kereskedési napot értékelve a budapesti tőzsdén alulteljesítettek a részvények.
Rossz hangulatban, de így is pluszban rajtolt a BUX
Minimális emelkedéssel rajtolt a BUX, pedig a nemzetközi környezet nem épp pozitív a piacokon.
Bravúros június után vesztett a lendületből a BUX
Alacsony forgalom mellett enyhén csökkent a BUX.
Keresik az irányt a pesti tőzsdén
Mínuszban nyitott a BUX, az elemző iránykeresésre számít.
Eséssel kezdte a júliust a pesti tőzsde
Minimális mínusszal kezdte a júliust a BÉT részvényindexe, a vezető részvények közül a Mol és a Magyar Telekom tudott erősödni.