Ismét rekordot döntött a Budapesti Értéktőzsde
Új csúcson zárt a BUX kedden: 1,21 százalékos emelkedéssel meghaladta az 59 ezer pontot. A Richter kivételével minden vezető részvény erősödött.
Ismét rekordot döntött a Budapesti Értéktőzsde
Új csúcson zárt a BUX kedden: 1,21 százalékos emelkedéssel meghaladta az 59 ezer pontot. A Richter kivételével minden vezető részvény erősödött.
Az OTP és a Mol is lendületet vesztett
A hétfői záró értékéhez képest minimálisan gyengült a nyitás a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), pedig pozitív nyitásra számított a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője.
Nincs izgalom, mindenki kivár a tőzsdén
Nem voltak nagy izgalmak a tőzsdén, mivel mindenki a keddi amerikai inflációs adatokra vár, valamint a szerdai kamatdöntésre.
Történelmi rekordon zárt a BUX
Sosem állt még ilyen jól a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, 0,42 százalékos emelkedéssel 58 669 ponton zárt.
Vesztes csatát vívtak a pesti börzén
Szinte minden vezető részvény veszteséggel zárt, egyedül az OTP állta a sarat.