Jó negyedéve volt a Volvónak
Növelte forgalmát és nyereségét a második negyedévben a teherautókat, autóbuszokat és építőipari gépeket gyártó svéd AB Volvo járműipari konszern a honlapján csütörtökön közzétett gyorsjelentés tanúsága szerint - írja az MTI.




