Erődépítés kezdődött Észak-Magyarországon
A Monostori erőd és a Csillagerőd után a komáromi erődrendszer legfiatalabb és legdélibb tagját, az Igmándi erődöt is fejlesztik.
Erődépítés kezdődött Észak-Magyarországon
A Monostori erőd és a Csillagerőd után a komáromi erődrendszer legfiatalabb és legdélibb tagját, az Igmándi erődöt is fejlesztik.
Szemétből lesz a csoda: új gyárat vett a Mol
A Mol birtokba vette a hulladékfeldolgozó Szarvasi Biogázüzemet, amely szerves hulladékból képes villamosenergiát és hőt termelni.
Közel 800 millió forintot költ modernizálásra a Kispatak-2000 Kft.
A sárospataki székhelyű Kispatak-2000 Kft. 554,42 millió forintos támogatás segítségével 789 millió forintból modernizálja szolgáltatói kapacitását, hajt végre energetikai fejlesztéseket. Tájékoztatásuk szerint új raktár épül, új eszközöket és gépeket is beszereznek az energetikai fejlesztések mellett.
Lendületet kapott az elektromos autóipar Esztergomban
20 milliárd forint értékű fejlesztés jön létre Esztergomban és Dorogon, amely az elektromos autógyártásban szükséges alkatrészekkel járul hozzá a magyar járműipari forradalomhoz.
Kína egyik kezével hívogatón integet, a másikkal agyoncsapja az országba merészkedőket
Kína minden fórumon igyekszik arra bíztatni a befektetőket, hogy bizalommal forduljanak az ázsiai ország felé. A valóságban azonban nem bánnak kesztyűs kézzel a külföldi vállalatokkal. Ráadásul Hszi Csin-ping kínai elnök azon lépései, amelyekkel a hatalmát kiterjesztette és megerősítette, szintén elriasztotta a befektetőket.