Szijjártó: Magyarország számára Németország a legfontosabb partner
Magyarország és Németország kapcsolata tovább erősödik, 2015 a \"rekordok éve volt\", történelmi csúcsra emelkedett a kétoldalú kereskedelmi forgalom - mondta a külgazdasági miniszter Berlinben.




