Ötvenszázalékos béremelést ígérnek az egészségügynek
Az LMP átfogó béremelési programot ígér az egészségügyben dolgozóknak.
Ötvenszázalékos béremelést ígérnek az egészségügynek
Az LMP átfogó béremelési programot ígér az egészségügyben dolgozóknak.
Sztrájkkal indul a jövő hét Hódmezővásárhelyen
Sztrájkot hirdetett a Multinacionális Cégek Dolgozóinak Szakszervezete (MCDSz) a Villeroy & Boch Magyarország Kft. hódmezővásárhelyi üzemében, a munkabeszüntetés kedd 0 órától csütörtök reggel 6-ig tart - tájékoztatta Járási Tamás szakszervezeti elnök az MTI-t.
Tüntetnek az egészségügyi dolgozók - megszólalt az EMMI
Még mindig túl sokat dolgoznak túl kevés pénzért és a szakma elhagyásán gondolkodnak az egészségügyi dogozók - ezt mondták a felszólalók a Független Egészségügyi Szakszervezet szombat délutáni, Kossuth téri tüntetésén, melyre az Index tudósítása szerint alig pár száz ember ment el.
Lázár nyugtat: a kormány elkötelezett a további béremelések mellett az egészségügyben
A kormány elkötelezett a további béremelések mellett az egészségügyben az ország gazdasági teljesítőképességének függvényében - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter szombaton Hódmezővásárhelyen az MTI tudósítása szerint.
Ekkora béremelkedés lehet idén a versenyszférában
Az idén is jelentősen, akár a tavalyival megegyező mértékben, 12-13 százalékkal nőhetnek a bruttó keresetek a versenyszférában - tudta meg a Magyar Idők.