Audi-sztrájk: most jöhet az igazi probléma
Két napig elégedettek voltak a dolgozóim a kilencszázalékos béremelésükkel; aztán jött az Audi-béralku - foglalta össze a Győr környéki helyzetet egy cégvezető a Kisalföldnek.
Audi-sztrájk: most jöhet az igazi probléma
Két napig elégedettek voltak a dolgozóim a kilencszázalékos béremelésükkel; aztán jött az Audi-béralku - foglalta össze a Győr környéki helyzetet egy cégvezető a Kisalföldnek.
Komoly ijedelmet okozott Németországban az Audi-sztrájk
Riadalmat okozott Németországban az Audi győri gyárában tartott sikeres sztrájk, ugyanis rávilágított arra, milyen kiszolgáltatott Európa legnagyobb gazdasága kelet-közép-európai leágazásainak. Az autóipari szakemberek idegesek.
Vége az Audi-sztrájknak
Megállapodott szerda délután az Audi Hungaria Zrt. és az Audi Hungária Független Szakszervezet (AHFSZ) az idei évi bérekről - tájékoztatta a győri székhelyű vállalat az MTI-t.
Audi-sztrájk: megbénult a termelés a német központi gyárban
Megbénította az Audi német autógyártó ingolstadti üzemében a gyártást a vállalat győri motorgyárában napok óta tartó sztrájk - adta hírül az MTI.
A magyarok keresik a legkevesebbet a VW-gyárakban
Csütörtökön egy hetes sztrájkot kezdtek a győri Audi-gyár dolgozói a jelentős bérkülönbségekre hivatkozva, szerintük ugyanis a magyar fizetések jócskán elmaradnak a Volkswagen-csoport más régiós gyáraiban látott szintektől - írja a Portfolio a Bloombergre hivatkozva.