Sztrájk készül a veszprémi Continentalnál is
Sztrájkbizottság alakult a Continental AG veszprémi elektronikai gyáránál, a szakszervezet erről pénteken értesítette a menedzsmentet - mondta Molnár Ákos, a Vasas szakszervezet nyugat-dunántúli vezetője az indexnek.




