Egyhangúlag elfogadta a parlament az orvosokra vonatkozó törvénycsomagot
A kormány javaslatára a Magyar Orvosi Kamara összes, törvényi szinten kezelendő módosító javaslatát elfogadta a parlament törvényalkotási bizottsága hétfő esti ülésén - nyilatkozta Gulyás Gergely, a Miniszterelnökség vezetője az MTI-nek.




