BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

bér

04.
01.
09:50

Tiltakozás Veszprémben: kizárták a telephelyről a szakszervezeti képviselőt

Március 23-án sztrájkbizottság alakult Veszprémben az önkormányzati tulajdonú közszolgáltató-vállalatoknál, mert a helyi hulladékszállítók elégedetlenek amiatt, hogy idén már második éve nem jutnak béremeléshez a helyhatóságokat érintő forráselvonások nyomán - írtuk meg korábban. Újabb fejlemény, hogy 2022. március 29-i munkásgyűlésen a munkavállalók még azt is kilátásba helyezték, hogy 7,5 köbméteres szemétszállító konténerekkel eltorlaszolják a telephely bejáratát válaszul arra, hogy a munkáltató a sztrájkbizottsággal csak 13 nap múlva hajlandó tárgyalni.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss