Belehajtott a szökőkútba a tűzoltóautó - egyeztetne az ügyről Rogán
Belehajtott a Szabadság téri szökőkútba egy tűzoltóautó kedden este, így lehetséges, hogy a nyár fennmaradó részében már nem működik majd. Az eset miatt Rogán Antal polgármester egyeztetést kezdeményezett.




