Egyetlen hónap alatt 190 milliárdot termeltek a magyarországi alapok
Csak egy-két hónapig tartott a koronavírus-járvány miatti pánik a befektetési alapoknál. A lakosság ismét vásárolja a befektetési jegyeket, és a hozamok is kedvezően alakulnak a Bamosz adatai szerint.




