Ismét rákaptak a magyarok a tőzsdézésre
Átlépte a 800 milliárd forintos lélektani határt a háztartások hazai részvényekben lévő vagyona. Az OTP-ben hisznek a legtöbben, és jól is keresnek vele.
Ismét rákaptak a magyarok a tőzsdézésre
Átlépte a 800 milliárd forintos lélektani határt a háztartások hazai részvényekben lévő vagyona. Az OTP-ben hisznek a legtöbben, és jól is keresnek vele.
Történelmi mennyiségű pénz ömlött a tőzsdékre az elmúlt hónapokban
Tényleg kezd mániás kereteket ölteni a tőzsdéken uralkodó a részvényvásárlási láz. Az elmúlt öt hónapban annyi pénz érkezett a részvényalapokba, mint az azt megelőző 12 év során összesen.
Véget ér egy 24 éves történet: új néven folytatja a CIB Alapkezelő
A CIB Befektetési Alapkezelő Zrt. felveszi anyavállalata nevét, és Eurizon Asset Management néven folytatja. A társaság által kibocsátott alapok vezető forgalmazója továbbra is a CIB Bank marad.
A Greta Thunberg generáció reakcióit a cégek úgy értékelték, hogy legfeljebb 10-15 évük van a változásra
Mi jön a teknősbéka orrából szívószálat kihúzós videó után? Miért nem jó, ha az ügyvezető úgy ébred, hogy tenni kell valamit, „mert az olajnak vége”? És miben jár a Vöslauer máris a Coca-Cola előtt? Erről is kérdeztük Szücs-Winkler Róbert fenntarthatósági specialistát.
Nőtt a befektetési alapok vagyona
Februárban ismét csúcsot döntött a befektetési alapokban kezelt összeg, de a növekedés üteme lassult a korábbi hónapokhoz képest – közölte a Befektetési Alapkezelők és Vagyonkezelők Magyarországi Szövetsége (BAMOSZ) az MTI-vel kedden.