Fontos változás érik bankkártyafronton - beavatkozna az NGM
Elsietettnek tűnik az NGM kártyakibocsátói jutalék (IC-díj) szabályozása - vélekednek kártyapiaci szakértők. A kártyahasználónak az új szabályozás inkább többletköltséget hoz, a kisbankok egyértelműen versenyhátrányba kerülnek, a kereskedők számára pedig már ma is komoly lehetőség van az elfogadói verseny miatt arra, hogy a kártyás fizetések költségét csökkentsék.


