Ezért akarja a kormány visszaszorítani a készpénzfizetést
A kormány kiemelt célja a feketegazdaság visszaszorítása, amelynek eszközének tekinti a készpénzhasználat korlátozását - derült ki Kisgergely Kornél, a Nemzetgazdasági Minisztérium pénzügypolitikáért felelős helyettes államtitkárának a Napi Gazdaság konferenciáján tartott előadásából.



