Még mindig készpénzzel szeret fizetni a magyar
Továbbra is a készpénz a legnépszerűbb fizetőeszköz Magyarországon, az internetező lakosság 22 százaléka még meg sem próbált bankkártyával fizetni egy-egy bevásárlás alkalmával - derül ki az NRC piackutató felméréséből.




