Tudják, hogy túl drága, mégis megveszik
Hatalmas lendülettel veszik a kockázatos eszközöket a profi befektetők, pedig úgy érzik, hogy például az amerikai részvények túlságosan is drágává váltak - derül ki a Bank of America Merrill Lnych alapkezelői felméréséből. Abban bíznak, hogy maradhat az alacsony infláció és egyre jobb eredményeket hoznak majd a vállalatok, pedig bőven vannak jelek, amelyek mást sejtetnek.




