Elbuktak a magyar autósok - minden tizedik büntetést kapott
Hiába jelentette be a rendőrség, hogy két napon keresztül fokozottan figyeli a menet közben kézben tartott mobiltelefon-használatot, nagyon sok autós kapott büntetést.
Elbuktak a magyar autósok - minden tizedik büntetést kapott
Hiába jelentette be a rendőrség, hogy két napon keresztül fokozottan figyeli a menet közben kézben tartott mobiltelefon-használatot, nagyon sok autós kapott büntetést.
Nekimennek a kilométeróra-visszatekerőknek a lengyelek
Míg Magyarországon maximum egy éves börtönbüntetés fenyegeti azokat, akik visszatekerik az autók kilométeróráját, Lengyelországban öt évre leültethetik
Csatatérré vált az autók műszaki vizsgáztatása
Sajátos tapasztalatokat hozott Szerbiában az autók műszaki vizsgáztatásának megszigorítása. A hatóság is átlépett egy határt.
Megszállja az utakat a rendőrség - sokan horogra akadhatnak
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tart a rendőrség pénteken és szombaton, elsősorban a menet közbeni mobiltelefon-használatot figyelik, de ki akarják szűrni a chatelő, közösségi oldalon "élőző" járművezetőket is - írja az MTI.
Szomorú hír érkezett a magyar autósokról
Már 11 éve emelkedik a hazai autópark átlagéletkora: a kutatási adatok alapján az autópark átlagos életkora 2018 első negyedévében 13,9 év, ami 0,7 évvel magasabb a két évvel ezelőtt mértnél - derül ki a Medián Közvélemény- és Piackutató Intézetnek a Robert Bosch Kft. megbízásából készített kutatásból. Az autóval rendelkezők aránya 2018-ban elérte eddigi maximumát, a háztartások 46 százalékában van autó.