BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megszállja az utakat a rendőrség - sokan horogra akadhatnak

Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tart a rendőrség pénteken és szombaton, elsősorban a menet közbeni mobiltelefon-használatot figyelik, de ki akarják szűrni a chatelő, közösségi oldalon "élőző" járművezetőket is - írja az MTI.

2018. szeptember 20. csütörtök, 16:05

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a rendőrség az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (Tispol) éves ellenőrzési terve alapján pénteken és szombaton tartja meg Magyarországon a "Figyelemmel az útra" elnevezésű közlekedésbiztonsági ellenőrzését.

A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet