Hasít az újautó-piac, mégis öregszik az állomány
Augusztusban 7181 személygépkocsit helyeztek forgalomba Magyarországon, 43,7 százalékkal többet, mint tavaly ugyanebben a hónapban, a személyautók piacának növekedése az első nyolc hónapban jelentősen meghaladta a várakozásokat - közölte a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesülete (MGE). Ettől függetlenül tovább tart az autópark öregedése.



