Forrósodik a helyzet a magyar autóiparban - bajba kerültek a beszállítók
Éleződik a helyzet a magyar autóiparban, ugyanis miközben a nagy üzemek azt állítják, hogy részben újraindították a gyártósorokat, a beszállítóktól mégsem rendelnek alkatrészeket - írja a G7.




