Máskor először dől be, most virágzásnak indult az autóipar
Az amerikai autóipar, amelyet idén tavasszal a Covid-19 válság teljesen letaglózott, erőteljesebben és gyorsabban tért vissza, mint amire sokan számíthattak, egyes társaságok a harmadik negyedévben rekord nyereségről számoltak be. Az új járművek értékesítésének üteme az elmúlt hónapokban visszaállt a válság előtt tapasztalt erős szintre. A kulcs, hogy míg étterembe, kocsmába nem járhatunk, nem mehetünk külföldre, belföldön utazgatunk, kerülve a tömeget inkább saját autóval tesszük ezt. Pezsgőt viszont korai még bontani.




