BUX 139798.83 0,68 %
OTP 45600 0,66 %
header

autóipar

02.
02.
14:59

Bezárnák az ózdi gyárat, de még Szerbiából is hoznak vendégmunkásokat

Döcögősen halad az ózdi Johnson Electric autóipari alkatrészgyár bezárása, hiszen alig több mint három hónap múlva lehúzzák a rolót, de a közelmúltban is vettek fel embereket összeszerelő munkára, Sőt, a hírek szerint Szerbiából is érkezett erősítés. A régi, még meglévő alkalmazottak közül többen csalódottak, felütötte a fejét a bizonytalanság és az elégedetlenség is.

Szerző(k):
Kónya Ádám