A BMW örül a kormányzati támogatásnak
A BMW Group rekordértékesítéssel zárta 2019-et Magyarországon, az előző évhez képest 18 százalékkal több, összesen 3714 BMW-t adtak el, Miniből pedig 59 százalékkal többet, 424 darabot - mondta az MTI szerint Salgó András vállalati kommunikációs igazgató a cég sajtótájékoztatóján.




