Koncesszióba adja közlekedését Dombóvár
A dombóvári képviselő-testület legutóbbi ülésén úgy döntött, hogy nem hosszabbítja meg szerződést a szekszárdi székhelyű Gemenc Volán Rt.-vel a helyi autóbusz-közlekedés működtetéséről - értesült helyhatósági forrásokból a NAPI Gazdaság. A városi tömegközlekedés üzemeltetésére rövidesen koncessziós pályázatot írnak ki. Ezen a többségi állami tulajdonban lévő cég nem kíván részt venni.
