A dízel újra "szép" lett, sokkoló helyzetben az autósok
Sokkal mélyebben kell a zsebébe nyúlnia a magyar autósnak függetlenül attól, hogy új vagy használt autót akar-e vásárolni, ám még nagyon sok pénzért is félig-meddig fapados verdába ülhet át.
A dízel újra "szép" lett, sokkoló helyzetben az autósok
Sokkal mélyebben kell a zsebébe nyúlnia a magyar autósnak függetlenül attól, hogy új vagy használt autót akar-e vásárolni, ám még nagyon sok pénzért is félig-meddig fapados verdába ülhet át.
Százezerrel többet fizetnek a biztosítók, ha baj van
Az Unionnál idén több mint 50 ezren kötöttek utasbiztosítást, a bajba jutott ügyfelek felének egészségügyi problémája volt, az autóval kapcsolatos káresemények 11 százalékot tettek ki. A top bajba jutott egy olyan ügyfél volt, akinek a több mint, tíz millió forintba kerülő műtétjét kellett állnia a társaságnak.
Megéri várni a céges autók tankolásával
Az elmúlt hetek emelkedése után szerdától jelentősen csökken mind a benzin, mind pedig a gázolaj ára - derül ki a Holtankoljak.hu adataiból. Azoknak, akiknek nem jár a 480 forintos, hatósági áras üzemanyagból, érdemes várniuk két napot.
Új magyar rendszámtáblák: bejelentést tett a TIM
Az új formátumú négy betűvel és három számmal ellátott rendszám közül 49 ezret személyautó kapott, augusztusban egyedi rendszámból 400-at adtak ki.
A sztrádák új magánüzemeltetője átvette az állami dolgozókat és megvette a gépeket is
A hazai autópályák állam helyetti új, magánüzemeltetője azt ígéri, hogy javul majd a szolgáltatás színvonala, ha pedig nem az elvárásoknak megfelelően teljesítenek, csökkenthető a nekik járó összeg. Az viszont már üzleti titok, hogy mennyivel - írja az rtl.hu. A koncessziójogosult szerint az is üzleti titok, mennyiért vették meg az utak fenntartásához szükséges gépeket és eszközöket az államtól.