BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Ausztria

06.
09.
19:15

Eurómilliós csalást lepleztek le: magyar munkavállalók zsebéből is kihúzhatták a pénzt

Magyarokat is érinthet az a nagyszabású csalássorozat, amelyre Ausztriában derült fény. Az osztrák pénzügyminisztérium vasárnap közölte: több mint kétmillió eurónyi adót és annál is több fizetést sikkasztott el egy olyan munkaerő-kölcsönző cég a nyugati szomszédunkban, amely egy kifejezetten külföldi munkavállalókat célzó csalárd rendszert működtetett.

Szerző(k):
Thurzó Katalin