Lőfegyverrel akadályozták volna meg az atomkatasztrófát
Lőfegyverrel ütöttek volna lyukat a fukusimai nukleáris erőmű hármas reaktorépületének falán a japán mérnökök, hogy így akadályozzák meg az újabb robbanást - derült ki az üzemeltető Tepco által nyulvánosságra hozott dokumentumokból.



