Szlovák-magyar áramháború kezdődött
Egyre idegesebbek a mohi atomerőmű tulajdonosai amiatt, hogy Magyarország nem hajlandó megépíteni azt a nagyfeszültségű vezetéket, amelyen a létesítmény bővítésének befejezése után a Balkánra exportálhatnák az áramot. Enélkül viszont gondok lesznek az értékesítéssel.



