Érvényét vesztette az orosz-ukrán atomerőmű-bővítési egyezmény
Érvényét vesztette a Hmelnyickij nukleáris erőmű 3-as és 4-es blokkjának megépítéséről szóló, 2010-ben megkötött orosz-ukrán kormányközi megállapodás - közölte pénteken az orosz külügyminisztérium.




