Fejcsere a paksi atomerőműnél
Pekárik Gézát, a paksi atomerőmű 53 éves műszaki vezérigazgató-helyettesét nevezték ki augusztus 15-től az erőmű új vezérigazgatójának, miután Hamvas István korábbi cégvezető nyugdíjba vonult - közölte a zrt. honlapján, szerdán az MTI szerint.




