Veszélyben a csirkeágazat, segítségre várnak a baromfitartók
Azonnali segítségre van szükségük a hazai csirketartóknak, mert jelentősen nőttek a költségek, és noha a világpiacon egyre nagyobb összeget fizetnek a hiánycikké vált csirkemellfiléért, itthon az élelmiszerárstop miatt nem tudnak árat emelni a termelők - idézi a Magyar Nemzet cikkét az MTI




