BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ársapka

08.
09.
20:15

A Mol ismét kéri, ne pánikoljanak a magyarok, van üzemanyag, de csak 50 litert vegyenek

A jelenlegi üzemanyagpiaci helyzetben felelős fogyasztói magatartásra van szükség ahhoz, hogy mindenkinek jusson elegendő üzemanyag - hangsúlyozza a Mol az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében. Az ellátási problémákat a magyarok gyakori pánikvásárlása is bonyolítja, ezért a Mol ismét kér mindenkit, egyszerre csak 50 litert vegyen, és gondoljon azokra, akiknek a munkájához kell az üzemanyag. A NAV fogja ellenőrizni a hatósági áras tankolásokat.

Szerző(k):
Domokos Erika