Levettük az ársapkát, megeskettük a pedagógusokat, és megtudtuk, mikor jön végre a mélypont
Az igazán nagy bejelentések elmaradtak, azonban az elmúlt héten több olyan baljós árnyat is megszámlálhattunk, ami aggodalomra adhat okot. Már akkor gondolhattuk volna, hogy valami nem stimmel, amikor irtózatos bűz kezdett pusztítani a Balatonnál. De persze földhöz vágtuk az ársapkánkat, amikor megláttuk, hogy csődbe kerülhetnek a magyar szállásadók, hogy esküvel borzolnák a pedagógusok idegeit, és hogy a mélypontra még mindig várni kell egy évet.



