Szépen fejezték be a hetet az európai tőzsdék
Egy-másfél százalékos indexnyereségek mutatkoztak meg a pénteki kereskedés során.
Szépen fejezték be a hetet az európai tőzsdék
Egy-másfél százalékos indexnyereségek mutatkoztak meg a pénteki kereskedés során.
Hatalmasat menetelt az OTP
Egyedül a Magyar Telekom zárt mínuszban.
Nem teljesített jól a forint
Gyengült a forint a bankközi piacon a főbb devizákhoz képest.
Szembement Európával a budapesti tőzsde
A nemzetközi hangulattal ellentétben emelkedett a budapesti tőzsde, a Richter és a Mol voltak a szerdai húzónevek.
Befellegzett a hagyományos bankoknak, ez jöhet helyette
A fintechek a bankszektor bomlasztói, előbb-utóbb egybeolvadnak a hagyományos pénzintézetekkel – mondta lapunk kérdésére Johan Gabriels, az iBanFirst fintech cég Délkelet-Európáért felelős regionális igazgatója budapesti látogatásán. Interjú.