Suttyomban emelt adót a kormány, ezzel jól megtolta az élelmiszerek drágulását
Tovább növelheti az élelmiszerárakat és a hazai élelmiszergyártó cégek problémáit a népegészségügyi termékadó (neta) emelése, pedig a fogyasztók továbbra sem lesznek egészségesebbek tőle.




