Lángoltak a sárga csekkek az olasz nagyvárosokban, a csendőrség forró őszre készül
Tizennégy olaszországi városban rendeztek hétfőn utcai tiltakozást az energiaárak növekedése miatt, a tüntetők közüzemi számlákat égettek el. Az Arera energiaszolgáltató pedig éppen a tüntetések ideje alatt jelentette be, hogy októbertől 60 százalékkal emelkedik a villanyáram ára.




