Jól indította a hetet Európa
Indexemelkedéssel kezdték a hetet a főbb nyugat-európai tőzsdék. Az arany és az olaj ára is csökkent.
Jól indította a hetet Európa
Indexemelkedéssel kezdték a hetet a főbb nyugat-európai tőzsdék. Az arany és az olaj ára is csökkent.
Energikus rajttal indította a hetet Európa
A DAX kivételével erősödéssel zárták a hétfőt a vezető nyugat-európai tőzsdék. Az olajé nőtt, a gáz és az arany ára viszont csökkent.
Szolid kezdés után jól zártak az európai tőzsdék hétfőn
Veszteséges kezdés után index emelkedéssel fejezték be a hétfői kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok. Az olajár alakulásának trendje megfordult a nap folyamán.
Új rekordot döntött az arany
Miközben a nyugat-európai tőzsdék a térség autóipari szereplőinek borús kilátásai miatt igencsak bedőltek, addig az arany sosem volt ilyen drága.
Egymást tapossák a guruk a nagy aranyhajszában
Folyamatosan jönnek elő a magasabb és magasabb célárakkal a nagy befektetési bankok az arany árfolyamára, hogy a nemesfém árfolyama új történelmi magasságokba kapaszkodik. Már van, aki bemondta a hármassal kezdődő tartományt is.