A magyarok az átlagosnál gyorsabban pusztítják a világot
Idén június 8-ára a magyarok fogyasztásával mérve az emberiség felélte a bolygó azon erőforrásait, amikkel szilveszter éjfélig kellett volna gazdálkodni. A WWF Magyarország új, hazai adatokra épülő mobilalkalmazást dolgozott ki, amellyel mutatja, hogy a felhasználó életmódjával milyen mértékben terheli a Föld erőforrásait, és személyre szabva vezeti a felhasználót a fenntarthatóság felé vezető úton.




