BMW-gyár - vallott a kormány az állami támogatásról
Tízmilliárdokkal támogatja az állam a Debrecenben hamarosan felépülő BMW-gyárat. A kormány szerint jól fizetett, magasan képzett munkaerőt köt majd le az üzem - derült ki a keddi kormányinfón.
BMW-gyár - vallott a kormány az állami támogatásról
Tízmilliárdokkal támogatja az állam a Debrecenben hamarosan felépülő BMW-gyárat. A kormány szerint jól fizetett, magasan képzett munkaerőt köt majd le az üzem - derült ki a keddi kormányinfón.
Tömeges kirúgások a közszférában - minden ötödik ember érintett lehet
Akár a dolgozók 15-20 százalékát is elküldhetik a központi közigazgatásból, ha a kormány vizsgálata úgy találja, hogy a munkájuk kiváltható a digitalizációval és elérhető a bürokráciacsökkentés. De béremelésre is készülnek - jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a keddi kormányinfón.
Megemelte Orbán Viktor a kormánytagok fizetését
Közzétették a kormányzati portálon a miniszterek megemelt fizetését. Ketten nagyon jól jártak, havi ötmilliót vihetnek haza.
A BMW magyar gyárába menne dolgozni? Még várhat
2019 előtt nem indul meg a BMW új, debreceni gyárának munkaerő-toborzása.
Háromezer diplomás közmunkást rúghattak ki
Június végén a Belügyminisztérium több ezer kulturális közfoglalkoztatott elbocsátásáról döntött. Körülbelül 3000 diplomás közmunkás veszíthette el a munkáját - mondta Csóti Csaba, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók Szakszervezetének elnöke a 168 Órának.