Akár 3,7 százalék lehet a magyar hiány 2013-ban
Barbara Kauffmann, az EB Magyarország makrogazdasági és költségvetési elemzéséért felelős osztályvezetője szerint ha a válságadók nem lennének 2011-ben, akkor az idei magyar államháztartási hiány is 3,7 százalék lenne a GDP-hez viszonyítva.




